Please enable JS

O NÁS


JSME ČESKÁ FIRMA
S TRADICÍ

KASKO-BLINDS a.s., to je česká firma s tradicí, která se za více jak 25 let vytáhla na žebříček největších firem v oboru stínicí techniky.

Náš vznik sahá do 90.let, kdy jsme se začali zabývat výrobou a prodejem drobné stínicí techniky. Tehdy ještě ani sám pan majitel netušil, kam to vše povede. 

Předmětem obchodu se stal prodej interiérových žaluzií, postupně jsme náš sortiment rozšířili o výrobky venkovní stínicí techniky a nechyběli ani sítě proti hmyzu. 

V současné době se pyšníme nejširší nabídkou vnitřního i venkovního stínění, garážových vrat a pergol. Náš sortiment nyní čítá více jak dvacet různých druhů stínění, ovládaných ručně nebo motoricky. Vždy jsme vyvíjeli maximální úsilí týkající se kvality našich výrobků a spokojenosti obchodních partnerů, dnes tomu není jinak. 

PŮSOBÍME
V 5 ZEMÍCH EVROPY

Pečlivě vybíráme výrobce komponentů, materiálů a spolupracujeme s předními evropskými dodavateli. Díky této politice se bezproblémově prosazujeme i na zahraničním trhu a naše výrobky vyvážíme do více jak pěti zemí Evropy.

Takto jsme se vytáhli my, teď je řada na tobě!

KASKO BLINDS

Zbrojovka obj.13, 755 01 VSETÍN

TELEFON

Jana Marková
735 700 243